Profesyonel Çamaşırhane Yönetimi ve Danışmanlık - Tatlısu Laundry Management Systems

İçeriğe git
Hizmetlerimiz Banner
DANIŞMANLIK
Çamaşırhane operasyonlarının ihtiyaçları doğrultusunda verilen danışmanlık hizmetimizde özellikle verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Tarafsız ve profesyonel bir bakış maliyetleri yüksek, verimi kapasitesinin altında bir çamaşırhane açısından faydalı olmaktadır. İşletmeye özel çözümler üretmek, şartları iyileştirmek ve kaliteyi arttırmak adına üzerinde durduğumuz önemli unsurlardandır. Çalışmalarımız öncelikle gözlemle başlar, işleyişteki eksikler ve hatalar tespit edilir, bu doğrultuda çözüm yolları belirlenir ve bir rapor halinde işletmeye sunulur.

Ayrıca çamaşırhanelerin kuruluş sürecinde proje ve yatırım danışmanlığı da faaliyetlerimiz içerisindedir. Çamaşırhane projelerinin çizilmesi, makine ve ekipmanlarının yerleşimi, yatırım maliyetleri, ekipmanların seçimi vb. konularda tecrübeleriyle işletmeleri doğru yatırımlar yapılması hususunda yönlendirmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI 
Çamaşırhaneler için personel istihdamı ve eğitim hizmetlerini kapsar. Nitelikli personelin yetiştirilmesi ve sektörde istihdam edilmesi sürecindeki bütün faaliyetler disiplinli bir çalışmayla yürütülmektedir. İşletmelerin dönemsel personel eğitim ihtiyaçlarını karşılamak, rutin eğitimler vermek vb. hizmetler işletmelerin istekleri doğrultusunda programlanmaktadır.

EĞİTİM
Çamaşırhane operasyon eğitimi, hijyen eğitimi, teknik eğitim ana başlıklarımızı oluşturmaktadır. Operasyon eğitimimiz çamaşırhanelerin doğru ve efektif kullanımına odaklanmaktadır. Çalışma saatlerinin, personelin, enerjinin kontrolü ve kullanımı işletme maliyetlerinde ciddi dalgalanmalar yaratmaktadır.
Teknik konularda çamaşırhane yöneticilerinin bilgi ve donanım anlamında yetersiz oluşu bizi bu alanda da eğitim verme konusuna yönlendirmiştir. Çamaşırhane operasyonlarında hizmetlerin başlangıç noktasından sonuç noktasına kadar karşılaşabilinecek teknik problemler, makineler hakkında teknik bilgiler vb. konularda ilgili personelin eğitimini kapsamaktadır.


Design by Snga.Copyright 2015.
Facebook
Linkedin
Facebook
İçeriğe dön