Tatlısu Laundry Management Systems Kimdir ? - Tatlısu Laundry Management Systems

İçeriğe git
Hakkımızda Banner
TATLISU LAUNDRY MANAGEMENT SYSTEMS
1985 yılında İstanbul’da kurulan Tatlısu, o tarihte henüz Türkiye’de bilinmeyen yeni bir yan sanayi yaratarak turizm sektörünü desteklemek amacıyla kurulmuştur.

1985 yılından bugüne edinilen tecrübelerle “Çamaşırhane İşletim Sistemleri” adı altında kendine özgü yıkama ve kuru temizleme teknikleri geliştirmiş ve çamaşırhane işletmesinde önemli bir ihtisas firması haline  gelmiştir.

Geliştirilen teknik seviye ile enerji, işçilik ve kimyasal ürün kullanımlarında önemli tasarruflar sağlamış, ayrıca yıkanmış tekstil kalitesinde ve kullanım sürelerinde gözlenebilir iyileştirmeler elde etmiştir.

Tatlısu bugün, ülkemizin 18 ayrı bölgesinde ve yurtdışında çamaşırhane işletmeleri ile ulusal ve uluslararası zincir ve diğer 4 ve 5 yıldızlı otellere hizmet vermektedir.

Günümüzde turizm sektöründe artan rekabet koşullarının etkisiyle ticari başarı elde etme sadece arz ve talep dengeleri ve fiyatlandırma yanında işletme büyesinde yapılan akıllı tasarruflarla sağlamaktadır.

Tatlısu, çamaşırhane işletmesinde çeşitli nedenlerle oluşan yüksek maliyetleri makul düzeye taşınan, ileri yıkama teknikleri ile tekstil ürünlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olarak hizmette kalmasını sağlayan, ayrıca bedelsiz tekstil ve makine temin ederek ön finansman koşullarında otel işletmecileren rahatlık temin eden bir ihtisas kuruluşur.
AMACIMIZ,
Kaliteli bir hizmet ve konfor anlayışıyla
misafir memnuniyetini sağlarken, çamaşır yıkama
maliyetlerini doğru yöntemlerle idare ederek
otel işletmecilerine yardımcı olmaktır.
Design by Snga.Copyright 2015.
Facebook
Linkedin
Facebook
İçeriğe dön